Direktori

Carian Direktori:
 

Pengurusan Tertinggi

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Dr. Suraidah binti Karim
Pengarah Hospital Alor Gajah U54
Tel: 065565350
F: 065565354
E: drsuraidah@moh.gov.my
Dr. Wan Hafizah Husna binti Wan Mokhtar
Timbalan Pengarah Hospital Alor Gajah U52
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: drwanhafizah@moh.gov.my

Perkhidmatan Sokongan Klinikal

Unit Farmasi & Bekalan

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Cik Dahlia binti Md Shah
Pegawai Farmasi U54
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: dahlia.ms@moh.gov.my

Unit Farmasi Logistik

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Cik Lai Siew Shyuan
Pegawai Farmasi U48
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: siewshyuan@moh.gov.my

Unit Patologi

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Dr Siti Nur Azwa Binti Md Shahid
Pakar Patologi UD52
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: sitinurazwa@moh.gov.my

Unit Radiologi/Pengimejan Diagnostik

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Puan Alina binti Sulaiman
Juru X-Ray U32
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: alinasulaiman@moh.gov.my

Perkhidmatan Klinikal

Wad 2A

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Matron Hasiah binti Husain
Penyelia Jururawat U36
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: hhasiah@moh.gov.my

Wad 2B & UPL

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Matron Rozilawati bt Mohamad
Penyelia Jururawat U36
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: rozilawatimohamad@moh.gov.my

Wad 2C & Labour Room

Unit Rehabilitasi

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Encik Jasni bin Abdullah
Pegawai Pemulihan Perubatan Carakerja U41
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: jasni_a@moh.gov.my
Puan Suriati binti Said @ Nawang
Jurupulih Perubatan Anggota (Fisioterapi) U32
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: suriati_sn@moh.gov.my

Unit Kecemasan dan Trauma

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Tuan Haji Borhanodin bin Wahab
Penolong Pegawai Perubatan U36
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: borhanodin@moh.gov.my

Unit Rawatan Forensik

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Encik Mohd Hariri Izwan bin Ab.llah
Penolong Pegawai Perubatan U32
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: hariri.izwan@moh.gov.my

Unit Hemodialisis

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Encik Sahril bin Ismail
Penolong Pegawai Perubatan U32
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: sahril_ismail@moh.gov.my

Klinik Pakar

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Tuan Haji Mohd Iskandar Zulkarnain bin Harun
Penolong Pegawai Perubatan U32
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: iskandar.harun@moh.gov.my

Unit Pesakit Luar

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Encik Roslan bin Mohamad Amin
Penolong Pegawai Perubatan U36
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: roslan.ma@moh.gov.my

Perkhidmatan Sokongan Bukan Klinikal

Unit Penyeliaan

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Tuan Haji Azizan bin Musa
Penolong Pegawai Perubatan U42
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: azizanmusa@moh.gov.my

Unit Kejururawatan

Unit Dietetik & Sajian

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Puan Siti Aisyah bt Darusalam
Pegawai Dietetik U41
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: sitiaisyah.d@moh.gov.my

Unit Rekod Perubatan

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Encik A'sekin bin Hamdan
Penolong Pegawai Tadbir Rekod N32
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: asekinh@moh.gov.my

Unit Pentadbiran

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Encik Sazali bin Ibrahim
Penolong Pegawai Tadbir N32
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: sazali.ibrahim@moh.gov.my

Unit Teknologi Maklumat

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Encik Muhammad Khairi bin Jansar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan F32
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: khairi.jansar@moh.gov.my

Unit Kejuruteraan

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Cik Nor Baidura binti Mat Sari
Penolong Jurutera J29
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: norbaidura@moh.gov.my

Unit Kewangan

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Puan Nur Farhana binti Jamal
Penolong Akauntan W27
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: farhana_jamal@moh.gov.my

Unit Aset dan Pembangunan

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Puan Noraslin binti Ahmad
Pegawai Aset N22
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: noraslin@moh.gov.my

Unit Hasil

Nama Pegawai Maklumat Perhubungan
Encik Muhd Azif bin Mas'od
Pembantu Tadbir Kanan W22
Tel: 06-5562333
F: 06-5565354
E: azif@moh.gov.my